Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 23.12. z kursem 2.54

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 23. dzień grudnia wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że w meczu Al Ahly z Al Ittihad padną więcej niż dwie bramki. Zaznaczamy, że jest to ryzykowny typ, bo w tej lidze pada wiele wyników po 0:0, czy 1:0. Jednak coś czujemy, że w starciu między liderem (gospodarze), a wiceliderem (goście) możemy zobaczyć przynajmniej trzy bramki. W dwóch z trzech ostatnich spotkań między tymi zespołami linia 2.5 była pokrywana. Liczymy, że dziś również kibice w Kairze zobaczą przynajmniej trzy trafienia.

PS. Jeszcze jedno: większość typujących z pewnością postawi tu na under, ale my nie raz przekonaliśmy się, że nie zawsze warto iść tam, gdzie idą wszyscy… Czasami pójście pod prąd popłaca.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy z ładnym kursem na +++. Nie zwklekaj, tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap +10.5 pkt na Phoenix Suns w domowym spotkaniu z Denver Nuggets. Gracze z Kolorado grają back to back, po tym jak minionej nocy wygrali na wyjeździe z Los Angeles Lakers. Po tak cennych i emocjonalnych wygranych często przychodzi zadyszka. Do tego jest duża szansa, że do zespołu z Arizony wrócą kontuzjowani lub chorzy gracze tacy jak Dario Saric, czy Ricky Rubio, a to poważne wzmocnienia. Może i Suns przegrają to spotkanie, ale nie sądzimy, żeby ulegli więcej niż dziesięcioma punktami.

PS2. Dodajmy, że Denver grając w tym sezonie bez dnia odpoczynku przegrali dwa z trzech spotkań, ze średnią różnicą -3.3 pkt.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Excelsior – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-excelsior-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Hammarby – Norrkoping – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/hammarby-norrkoping-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sassuolo – AC Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sassuolo-ac-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…