Singiel na dziś: Hammarby – Orebro

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 30. dzień września wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Hammarby zdobędzie przynajmniej trzy bramki w domowym spotkaniu z Orebro. Gospodarze jeśli dziś wygrają zrównają się punktami z trzecim AIK-iem i poważnie włączą się walki, o czołowe pozycje na koniec sezonu.

Hammarby jest najlepiej grającą drużyną na własnym stadionie. Średnio w ich meczach w rol gospodarza pada aż 4.3 gola na mecz. Z dwunastu spotkań przed swoimi kibicami, wygrali aż dziesięć razy i tylko dwa razy zremisowali.

Można w tym meczu polecić typ na powyżej 3.5 gola, po fajnym kursie 1.91 i pewnie to też wejdzie. My jednak zagramy mniej ryzykownie i postawimy, że Hammarby zdobędzie dziś przynajmniej trzy bramki.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Hammarby – Orebro, typ: 1 – powyżej 2.5 gola, kurs: 1.76.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…