Singiel na dziś: Hammarby – Orebro

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 30. dzień września wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Hammarby zdobędzie przynajmniej trzy bramki w domowym spotkaniu z Orebro. Gospodarze jeśli dziś wygrają zrównają się punktami z trzecim AIK-iem i poważnie włączą się walki, o czołowe pozycje na koniec sezonu.

Hammarby jest najlepiej grającą drużyną na własnym stadionie. Średnio w ich meczach w rol gospodarza pada aż 4.3 gola na mecz. Z dwunastu spotkań przed swoimi kibicami, wygrali aż dziesięć razy i tylko dwa razy zremisowali.

Można w tym meczu polecić typ na powyżej 3.5 gola, po fajnym kursie 1.91 i pewnie to też wejdzie. My jednak zagramy mniej ryzykownie i postawimy, że Hammarby zdobędzie dziś przynajmniej trzy bramki.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Hammarby – Orebro, typ: 1 – powyżej 2.5 gola, kurs: 1.76.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…