Singiel na dziś: Los Angeles Rams – New England Patriots

Typy na dziś

Singla na niedzielę 3. dzień lutego zagramy w finale rozgrywek futbolu amerykańskiego w USA, czyli w Superbowl XLIII.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych!

Typ na dziś – Singiel

Około 76 procent zakładów na Superbowl w stolicy światowego hazardu, czyli w Las Vegas postawiono na New England Patriots. Zaraz po wyłonieniu finalistów tegorocznego finału, to Los Angeles Rams byli według bukmacherów faworytami, ale linia szybko przeszła na korzyść Pats. To doprawdy dziwne, bo naszym (i nie tylko naszym) zdaniem zespół z Kalifornii ma lepszą drużynę. W sezonie regularnym miał lepszy bilans i ma jednego z najzdolniejszych trenerów. Sean McVay ma dopiero 33 lata i jest najmłodszym szkoleniowcem w historii NFL, który zagra w Superbowl.

Eksperci w Stanach boją się typować przeciwko Patriots, głównie ze względu na ich quarterbacka Toma Brady’ego oraz trenera Billa Belichick’a, którzy razem zdobyli już pięć tytułów mistrzowskich. Mówi się, że ten duet zawsze znajdzie sposób, żeby wygrać najważniejszy mecz sezonu. Rok temu jednak pokonali ich Eagles, którzy grali rezerwowym quarterbackiem Nick’iem Foles’em i bez kilku ważnych graczy, którzy leczyli kontuzję. Nie taki wilk straszny jak go malują i według nas warto dziś zaryzykować trochę grosza stawiając przeciwko Patriots.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

My stawiamy dodatni handicap +4.5 punkty na Rams. Większość finałowych spotkań w NFL kończy się małą różnicą punktów. Do tego jak już wyżej wspomnieliśmy Rams mają lepszą drużynę po obu stronach linii. Jednego tylko brakuje zespołowi z LA – doświadczenia. Jednak tego nie mieli również rok temu gracze z Filadelfii, a mimo to pokonali hegemona. Go Rams!

Los Angeles Rams – New England Patriots, typ: 1 (+4.5), kurs: 1.60. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

Zapowiedź Superbowl XLIII

Podcast #kasujemy

Reklama