Typy tenisowe: Donna Vekić – Kiki Bertens

Typy tenisowe

Czas na finał turnieju WTA w St. Petersburgu, którego skład jest dość mało oczekiwany. Nie mniej jednak obie zawodniczki zasłużyły na grę o tytuł, choć naszym zdaniem, to Vekić nieco bardziej i to po raz kolejny liczymy na jej dobry występ.

Głównym czynnikiem jutrzejszego pojedynku będzie z pewnością serwis. Obie zawodniczki dobrze spisują się w tym elemencie, ale naszym zdaniem, to Chorwatka nieco lepiej wygląda, zwłaszcza podczas drugiego podania. Będzie to bardzo ważny aspekt, gdyż Donna świetnie returnuje i będzie to kluczem w tym pojedynku.

Bertens miewa różne momenty, często bazuje na problemach rywalek, ale raczej próżno ich szukać w starciu z Vekić. Chorwatka gra świetny tenis, przejmuje inicjatywę siłą i skutecznością zagrań. Nie są to uderzenia przez środek kortu, tylko rozrzuca rywalki po rogach. Holenderka nie należy do grona zawodniczek, które lubią biegać i stanowi to dla niej poważny problem.

Liczymy, że Vekić nie zatrzyma się w finale i nie sparaliżuje jej jakakolwiek presja. Pomimo swojego wieku, jest to już doświadczona zawodniczka, lecz zabezpieczamy się nieco delikatnie i wybierając dodatni handicap idziemy w kierunku Chorwatki.

WTA St. Petersburg: Donna Vekić – Kiki Bertens, typ: Vekić +2,5 gema, kurs: 1.86.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E95 w Spotify 🎙💵 https://open.spotify.com/episode/4arb2V6yavbew5cc72AHos?si=RlfbY5ZUSBWVZ64cEBEl1w

Podcast #kasujemy S01.E95. #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=0fb2cf4d-a52a-475c-997b-4ba29e8744fe

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 7.04
https://youtu.be/rUf8pqT2k-w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…