Singiel na dziś: Maccabi Tel Awiw – Beitar Jerozolima

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na poniedziałek 13. dzień stycznia wybraliśmy z izraelskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Maccabi Tel Awiw wygra u siebie z Beitarem Jerozolima, a w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki. Jest to spotkanie na szczycie w izraelskiej ekstraklasie, w którym lider zmierzy się z trzecią drużyną zestawienia.

Jak radzi sobie Maccabi Tel Awiw?

Gospodarze zajmują pierwszą pozycję w tabeli i z ośmiu meczów przed własną widownią wygrali zaledwie cztery. Jednak ostatnio ich forma wyraźnie poszła w górę, bo obecnie są na serii trzech zwycięstw z rzędu. W każdym z tych trzech pojedynków padały przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Beitar Jerozolima?

Beitar plasuję się na trzeciej pozycji, ale do dzisiejszego rywala traci aż dziesięć punktów. O ile drużyna z Jerozolimy nie ma problemów z wygrywaniem z zespołami z dolnego części tabeli, to już np z wiceliderem (Hajfa) przegrali na wyjeździe 1:3.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Maccabi wygra dzisiejsze spotkanie i po końcowym gwizdu suma bramek obu drużyn pokryje linię 1.5 gola. Bukmacherzy widzą to spotkanie bardzo underowo, ale coś czujemy, że goli w tym starciu nie zabraknie. Liczymy, że wygra lepsza drużyną tą naszym zdaniem są gospodarze dzisiejszej potyczki.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Maccabi Tel Awiw – Beitar Jerozolima, typ: 1 i powyżej 1.5 gola, kurs:  2.09.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…