Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 13. dzień stycznia wybraliśmy z niderlandzkiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że Boston Celtics pokonają u siebie Chicago Bulls różnicą przynajmniej sześciu punktów. Celtowie są jedną z niewielu drużyn w NBA, które gdy prowadzą nie zdejmują nogi z gazu, tylko windują wynik do maksimum. Przykładem takiej wygranej jest ich ostatni mecz z Pelicans, który zwyciężyli 140:105.

Dodajmy, że gdy Celtics grali w tym sezonie na własnym parkiecie, wygrali aż piętnaście z osiemnastu spotkań, że średnią różnicą dziewięciu punktów. Dlatego stawiamy, że dziś wygrają i pokryją handicap -5.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w spotkaniu rezerw PSV z rezerwami Ajaksu wygrają gracze z Amsterdamu, a w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki. Ajax wygrał cztery wyjazdowe mecze z rzędu i uważamy, że dziś ponownie zgarnie trzy punkty.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…