Singiel na dziś: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets

Typy na dziś

Singla na sobotę 6. dzień kwietnia zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Brooklyn Nets wygrają wyjazdowe spotkanie z Milwaukee Bucks, czy to w regulaminowym czasie gry, czy to po dogrywce. Uważamy, że w tym typie jest fajne value, z którego trzeba skorzystać.

Bucks wygrywając ostatnio w Philly zapewnili sobie przewagę własnego parkietu przez całe Playoffs. Nie mają już żadnych celów na końcówkę sezonu regularnego. Nic więcej już nie mogą zdobyć. Co więcej, trener Milwaukee Mike Budenholzer zapowiedział, że będzie dawał swoim gwiazdom wolne, aby odpoczęli przed rozpoczynającym się za tydzień postseason. Można zatem spodziewać się, że dziś Bucks wyjdą na parkiet w eksperymentalnym składzie.

Nets muszą wygrywać, bo ich miejsce w Playoffs nie jest takie pewne. Mają przewagę tylko jednego meczu nad Miami Heat i ewentualna porażka może sprawić, że znajdą się poza czołową ósemką w Konferencji Wschodniej.

Uważamy, że tylko jedna drużyna będzie dziś zmotywowana. Gracze z Brooklynu po prostu potrzebują tej wygranej, podczas gdy Bucks będą odpoczywali.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Brooklyn Nets pokonają na wyjeździe Milwaukee Bucks.

Porcja statystyki:

Żadna statystyka tu nie ma sensu, bowiem im bliżej południa w USA, tym zaczną spływać informacje o kolejnych graczach Bucks, którym trener da dziś odpocząć. Wtedy też zaczną spadać kursy, dlatego my nie czekamy, tylko stawiamy na Nets po kursie 3.60.

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets, typ: 2 OT, kurs: 3.60.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”