Singiel na dziś: Portland Trail Blazers – Dallas Mavericks

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na czwartek 23. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Dallas Mavericks wygrają wyjazdowe spotkanie z Portland Trail Blazers.

Jak radzą sobie Mavericks?

Drużyna z Dallas zajmuje piąte miejsce w Konferencji Zachodniej, ale w tym sezonie specjalizują się głównie wygrywaniem na wyjazdach. Tylko LA Lakers mają lepszy od Mavs bilans w spotkaniach w obcych halach. Na dziewiętnaście meczów na wyjazdach, Mavericks wygrali aż czternaście razy, między innymi dlatego to w nich upatrujemy faworyta tego pojedynku. W zespole nie ma żadnych poważniejszych kontuzji i po ostatniej porażce na własnym parkiecie z Clippers z pewnością będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę.

Jak radzą sobie Blazers?

Ekipa z Portland jest jedną z drużyn, które w tym sezonie grają poniżej oczekiwań. Zajmują dopiero dziesiąte miejsce na Zachodzie i mają ujemny bilans 19-26. Jeszcze w poprzednim sezonie wygrać w Moda Center w Portland było bardzo ciężko i porażek doznawały tam najlepsze drużyny ligi. W bieżących rozgrywkach Blazers są przeciętni nawet we własnej hali, gdzie przegrali 50 procent spotkań.

Na co postawić i dlaczego?

My stawiamy, że Dallas Mavericks wygrają w Portland w regulaminowym czasie gry. Drużyna z Teksasu wydaje się być bardziej stabilna w tym sezonie i świadoma celu. Młode gwiazdy drużyny jak Luka Dincic czy Kristaps Porzingis dość pewnym krokiem prowadzą zespół do Playoffs. Na korzyść Mavs przemawiają również problemy zdrowotne w drużynie gospodarzy. Prawdopodobnie nie zagra dziś C.J. McCollum, a to duże osłabienie Blazers.

Na koniec jak zawsze porcja statystyki. Kiedy Mavericks grali w tym sezonie będąc po porażce (ostatnio przegrali z Clippers), wówczas wygrali aż dwanaście z piętnastu spotkań, ze średnią różnicą 7.1 pkt. Do tego możemy dodać, że kiedy gracze z Dallas grali jako faworyt na wyjazdach, wówczas wygrali siedem z dziewięciu meczów ze średnią różnicą 11.9 pkt.

Z drugiej strony kiedy Blazers grali w tym sezonie przed własną widownią jako underdog, wówczas przegrali KAŻDE z pięciu takich spotkań ze średnią różnica aż -12.2 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Portland Trail Blazers – Dallas Mavericks, typ: 2, kurs:  1.85.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…