Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na czwartek 23. dzień stycznia wybraliśmy angielskiej Premier League oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.83. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Lakers pokonają na wyjeździe Brooklyn Nets. Minionej nocy Lakers nas zawiedli, bo wygrali tylko ośmioma punktami z New York Knicks. Dziś już bez handicapu stawiamy na graczy z Kalifornii, którzy zagrają znów w Nowym Jorku, tylko w innej dzielnicy. Lakers grając drugi mecz serii back to back mają perfekcyjny bilans 5-0, ze średnią różnicą aż 16 punktów. Dlatego spodziewamy się, że bez problemu poradzą sobie z Nets.

W drugim meczu Dubla stawiamy ryzykownie, że BTS nie zostanie pokryty w spotkaniu Wolverhampton z Liverpoolem. Inaczej mówiąc nie wierzymy, że każda z drużyn zdobędzie dziś bramkę. W trzech ostatnich meczach na tym stadionie Liverpool wygrywał bez straty gola. Jeśli dziś The Reds znów zdobędą trzy punkty, to spodziewamy się również zwycięstwa do zera.

Tak naprawdę nie zdziwimy się, jeśli to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem i być może puścimy sobie taki zakład za małą stawkę po kursie 12.25.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.83.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…