Singiel na dziś: Twente – Telstar

Typy na dziś

Singla na piątek 12. dzień kwietnia zagramy w holenderskiej Eerste Divisie, w której dziś zostaną rozegranie rozegranych osiem spotkań 34. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Twente Enschede pokona przed własną widownią Telstar przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze są liderem rozgrywek na zapleczu holenderskiej ekstraklasy. Ostatnio jednak przegrali dwa mecze z rzędu i tym samym przewaga nad drugą Spartą spadła do siedmiu punktów. Do końca sezonu pozostało jeszcze pięć kolejek i jeśli ekipa z Enschede nie zewrze szyków, może stracić szansę na bezpośredni awans do ekstraklasy.

My jednak uważamy, że Twente dziś się odrodzi i pewnie pokona dzisiejszego rywala. Gospodarze w tym sezonie nie przegrali w lidze trzech meczów z rzędu. Dwa razy zdarzyła im się seria dwóch porażek obok siebie, ale później wychodzili z tego obronną ręką, zgarniając komplet punktów. Liczymy, że lider pokona kryzys i rozprawi się z ligowym średniakiem.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Twente pokona Telstar i pokryje handicap 0-1, czyli wygra przynajmniej dwoma bramkami.

Porcja statystyki:

W jedynym meczu rozegranym do tej pory między tymi zespołami Twente pokonało na wyjeździe Telstar 3:1.

Twente – Telstar, typ: 1 (0-1), kurs: 1.64.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Singiel na dziś: El Masry – Zamalek