Typy tenisowe: Alexander Zverev – Jaume Munar

Typy tenisowe
Oceń

Tym razem przenosimy się do Marrakeszu, gdzie czeka nas dość ciekawe spotkanie pomiędzy Aleksandrem Zverevem i Jaume Munarem. Faworytem jest oczywiście Niemiec i to w tym kierunku idziemy.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Zverev bardzo poważnie przygotowuje się do sezonu gry na mączce i już od dłuższego czasu trenuje pod te najważniejsze turnieje. Ten występ traktuje jako rozgrzewkę, ale poważną, żeby załapać dobry rytm meczowy na tej nawierzchni. W pierwszym meczu spisał się dość pewnie, a forma wydaje się być dobra.

Jaume Munar uchodzi za specjalistę od wolnych kortów, ale nie jest on w najwyższej formie. Jak na razie talent większy od wyników i podczas gry na mączce w tym roku zupełnie nie przekonywał. Nie osiągał dobrych rezultatów, dlatego nie sądzimy, że będzie realnym zagrożeniem dla Niemca.

Przewaga po stronie serwisu, doświadczenie i umiejętności na korzyść Aleksandra, dlatego pewnie idziemy w tym kierunku.

ATP Marrakesz: Alexander Zverev – Jaume Munar, typ: Zverev-3,5 gema, kurs: 1.65.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB