Typy tenisowe: Alexander Zverev – Jaume Munar

Typy tenisowe

Tym razem przenosimy się do Marrakeszu, gdzie czeka nas dość ciekawe spotkanie pomiędzy Aleksandrem Zverevem i Jaume Munarem. Faworytem jest oczywiście Niemiec i to w tym kierunku idziemy.

Zverev bardzo poważnie przygotowuje się do sezonu gry na mączce i już od dłuższego czasu trenuje pod te najważniejsze turnieje. Ten występ traktuje jako rozgrzewkę, ale poważną, żeby załapać dobry rytm meczowy na tej nawierzchni. W pierwszym meczu spisał się dość pewnie, a forma wydaje się być dobra.

Jaume Munar uchodzi za specjalistę od wolnych kortów, ale nie jest on w najwyższej formie. Jak na razie talent większy od wyników i podczas gry na mączce w tym roku zupełnie nie przekonywał. Nie osiągał dobrych rezultatów, dlatego nie sądzimy, że będzie realnym zagrożeniem dla Niemca.

Przewaga po stronie serwisu, doświadczenie i umiejętności na korzyść Aleksandra, dlatego pewnie idziemy w tym kierunku.

ATP Marrakesz: Alexander Zverev – Jaume Munar, typ: Zverev-3,5 gema, kurs: 1.65.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…