Singiel na dziś: Utah Jazz – Oklahoma City Thunder

Typy na dziś

Singla na poniedziałek 11. dzień marca zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Oklahoma City Thunder jeśli przegra w Salt Lake City, to nie więcej niż pięcioma punktami. Utah Jazz to naszym zdaniem najbardziej chimeryczna drużyna w całej NBA. Potrafią zagrać znakomite spotkanie, ale i znajdą sposób, aby przegrać ze słabymi Pelicans, czy Grizzlies.

Oklahoma pod tym względem jest niewiele lepsza, bo ostatnio przegrali Clippers, którzy do potentatów na Zachodzie nie należą. Jednak kiedy trzeba się zmobilizować, wygrać ważne spotkanie, gracze z OKC rzadko zawodzą. Przypominamy sobie ich starcie w Portland, gdzie spisywano ich na porażkę, a oni wygrali po dogrywce. Na pewno Jazz nie są aż taką siłą w NBA, aby wskazywać ich na pewną wygraną z Thunder.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy dodatni handicap +5.5 pkt na Oklahoma City Thunder. Jeśli goście przegrają, to raczej minimalnie. My jednak nie zdziwimy się, jeśli Russel Westbrook poprowadzi swój zespół do wyjazdowego zwycięstwa. Dodajmy jeszcze taką statystykę. Kiedy OKC grało na wyjeździe jako underdog, przegrało sześć z trzynastu spotkań (46.2%), ze średnią różnicą -2.5 pkt.

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder, typ: 2 (+5.5), kurs: 1.62.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…