Dubel na poniedziałek 11.03. z kursem 2.48.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 11. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie . Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu rezerwowych drużyn Ajaksu z AZ Alkmaar padną przynajmniej cztery gole. Obie drużyny są bardzo overowe, bo średnia bramek w spotkaniach z ich udziałem wynosi odpowiednio 3.6 oraz 3.2 gola na mecz. Na trzynaście meczów wyjazdowych, rezerwy AZ w aż ośmiu pokrywały over 3.5 gola. W związku z tym dziś liczymy na przynajmniej cztery trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap punktowy +5.5 na LA Clippers w starciu z Bostonem. Celtics grają czwarty mecz z rzędu w Kalifornii w odstępie pięciu dni. Mają już na koncie wygrane z Warriors, Lakers oraz z Kings, ale nie jest łatwo zanotować cztery wygrane z rzędu w obcych halach. Naszym zdaniem jeśli Boston dziś wygra, to na pewno nie będzie to wysokie zwycięstwo. Nie zdziwimy się jednak, jeśli Clippers zwyciężą, dlatego stawiamy +5.5 po stronie ekipy z LA.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB