Dubel na poniedziałek 11.03. z kursem 2.48.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 11. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie . Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu rezerwowych drużyn Ajaksu z AZ Alkmaar padną przynajmniej cztery gole. Obie drużyny są bardzo overowe, bo średnia bramek w spotkaniach z ich udziałem wynosi odpowiednio 3.6 oraz 3.2 gola na mecz. Na trzynaście meczów wyjazdowych, rezerwy AZ w aż ośmiu pokrywały over 3.5 gola. W związku z tym dziś liczymy na przynajmniej cztery trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap punktowy +5.5 na LA Clippers w starciu z Bostonem. Celtics grają czwarty mecz z rzędu w Kalifornii w odstępie pięciu dni. Mają już na koncie wygrane z Warriors, Lakers oraz z Kings, ale nie jest łatwo zanotować cztery wygrane z rzędu w obcych halach. Naszym zdaniem jeśli Boston dziś wygra, to na pewno nie będzie to wysokie zwycięstwo. Nie zdziwimy się jednak, jeśli Clippers zwyciężą, dlatego stawiamy +5.5 po stronie ekipy z LA.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama