Singiel na dziś: Watford – Liverpool

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na sobotę 29. dzień lutego wybraliśmy z angielskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Liverpool pokona na wyjeździe Watford przynajmniej dwoma bramkami.

Jak radzi sobie Watford?

Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i w trzynastu domowych meczach zdobyli zaledwie czternaście punktów. W pięciu ostatnich spotkaniach w lidze Watford zdobył zaledwie dwa punkty, co tylko pokazuje aktualną dyspozycję tej drużyny.

Jak radzi sobie Liverpool?

Liverpool jest oczywiście liderem rozgrywek w Anglii i w tym sezonie nie przegrał żadnego spotkania. Z trzynastu meczów wyjazdowych The Reds wygrali aż dwanaście.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Liverpool pokona Watford i pokryje handicap 1:0.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Watford – Liverpool, typ: 2 (1:0), kurs:  2.25.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…