Singiel na dziś: Werder Brema – Borussia Dortmund

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na sobotę 22. dzień lutego wybraliśmy z niemieckiej Bundesligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Borussia Dortmund wygra wyjazdowe spotkanie z Werderem Brema i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Werder?

Zespół z Bremy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i jest na serii czterech porażek z rzędu. Na własnym stadionie przegrał aż pięć meczów z rzędu, a przed swoimi kibicami nie wygrał od września. W domowych meczach Werderu strzelano w tym sezonie średnio 3.2 gola na mecz. 

Jak radzi sobie Borussia?

Borussia jest na fali. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli i w większości meczów pokrywa over 2.5 gola. W wyjazdowych spotkaniach zespołu z Dortmundu strzelano średnio aż 4.1 gola na mecz. W rozegranych jedenastu meczach na wyjazdach Borussia pokrywała linię 2.5 gola aż dziesięć razy.  

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Borussia wygra dzisiejsze spotkanie i po końcowym gwizdku suma bramek obu drużyn będzie wynosiła przynajmniej trzy. Dortmund jest tak overowy, że trudno oczekiwać od Werderu, że będzie w stanie zatrzymać huraganowe ataki gości. 

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Werder Brema – Borussia Dortmund, typ: 2 i powyżej 2.5 gola, kurs:  1.69.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…