Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 22. dzień lutego wybraliśmy z włoskiej Serie A oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.24. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji stawiamy, że Juventus wygra wyjazdowe spotkanie ze Spalem. Oczywiście wiemy, że Starą Damę czeka w środę mecz w Lidze Mistrzów i trener Maurizio Sarri może dać odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. Sądzimy jednak, że Juve w swoim stylu, czyli skromne 1:0 będzie w stanie wywalczyć na Paolo Mazza w Ferrarze.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Dallas Mavericks wygrają wyjazdowe spotkanie z Atlantą Hawks przynajmniej czterema punktami. Dla ekipy z Teksasu będzie to drugie spotkanie serii back to back. Jak pokazują statystyki Mavs świetnie grają bez dnia odpoczynku, bo wygrali w tym sezonie 67 procent takich spotkań ze średnią różnicą 4.2 pkt.

Minionej nocy zespół z Dallas wygrał w Orlando 122:106 i sądzimy, że również w Atlancie odniesie przekonujące zwycięstwo i pokryje skromny handicap -3.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.24.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!