Sinisa Mihajlović: AC Milan będzie świetnie przygotowany do sezonu

Szkoleniowiec AC Milan, Sinisa Mihajlović zapowiedział, iż mimo porażki w pierwszym poważnym przedsezonowym sparingu jego drużyna będzie fantastycznie przygotowana do rozgrywek ligowych i pucharowych.

Rossoneri przegrali w sobotni wieczór z Lyonem na Stade de Gerland 1:2 (0:1). Jedynego gola dla włoskiego klubu strzelił Andrea Poli. Natomiast dla Francuzów bramki zdobywali Nabil Fekir i Alexandre Lacazette.

– Porażki nigdy nie są miłe, ale muszę powiedzieć otwarcie, że jestem zadowolony z pracy jaką wykonują piłkarze na tym etapie przygotowań – stwierdził Sinisa Mihajlović, cytowany przez „Football Italia”.

– AC Milan będzie taktycznie, technicznie oraz fizycznie gotowy do gry już na początku sezonu. Zawodnicy, którzy już wkrótce do nas dołączą, Carlos Bacca, Luiz Adriano, Jeremy Menez, czy też Cristian Zapata, mogą wprowadzić dodatkowe zmiany na plus w zespole – kontynuował.

Nowy opiekun ekipy z San Siro wypowiedział się również na temat najlepszego zawodnika ostatniego spotkania towarzyskiego w swojej drużynie – Davide Calabria ma wielki talent, ale jeżeli nie stanie się na boisku bardziej zarozumiały to wątpię, aby zrobił on wielką karierę piłkarską.