Sitek: Dopasowanie się do stylu Puszczy nie było łatwe

sports news

– Nabrałem pewności siebie, uzbierałem sporo minut na boisku. Wcześniej sporo rozmawialiśmy o braku „liczb”, ale nie zaprzątałem sobie tym głowy. Jesienią też miałem dobre mecze, ale musiało minąć trochę czasu, aby wejść do zespołu. Tym bardziej cieszę się z tego, że poprawiłem statystyki. Wiedziałem, że bramki i asysty przyjdą razem z dobrą grą. Po drugie, osiągnęliśmy fajny wynik z Puszczą. Stanowiliśmy kolektyw na murawie. Pozostał jednak pewien niedosyt. Szkoda, że nie awansowaliśmy do barażów – powiedział skrzydłowy Legii Warszawa – Maksymilian Sitek w rozmowie z Legia.net.

– Muszę przyznać, że dopasowanie się do stylu gry Puszczy nie jest wcale takie łatwe. Jestem jednak młodym, ambitnym zawodnikiem i dostosuję się do wszystkiego. Będę robił to, co każe mi trener. Jeżeli chodzi o zespół, to trudno było się wygrzebać z meczów domowych – mieliśmy słabą passę u siebie. Pokazaliśmy charakter, byliśmy zgraną drużyną – to jest najważniejsze – dodał.

– W II lidze miałem nieco więcej miejsca na skrzydle. Być może dlatego, że graliśmy w trochę innym stylu. W Puszczy dość często schodziłem do środka bez piłki, wymieniałem się też pozycją z lewoskrzydłowym. W trakcie meczu – bo tak wynikało z sytuacji – grałem jako napastnik lub „dziesiątka”. Najlepiej czuję się jednak na skrzydle. Mogę dostać piłkę i z nią ruszyć. Czasami można zarzucić, że mam klapki na oczach, ale myślę, że taka przebojowość mnie wyróżnia. To właśnie na tej pozycji mogę wykorzystać atuty – zwłaszcza szybkość i drybling, żeby zrobić przewagę – uważa młody gracz Legii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.