Skowronek: Nie będziemy kalkulować

sports news

– Wiemy, że zwycięstwem w Lubinie możemy przeskoczyć rywala i z takim nastawieniem budowaliśmy te dwa ostatnie dni. I jutro tak wyjdziemy na boisko. Chcemy zrobić wszystko, żeby zestawić optymalnie wyjściową jedenastkę, bo piłkarzy z najlepszą formą, po to żeby wygrać – mówił na konferencji prasowej, przed spotkaniem ligowym z Zagłębiem Lubin, trener piłkarzy Wisły Kraków – Artur Skowronek.

– Tak przygotowaliśmy zespół, że damy radę – zapewnił jednak Skowronek. – Już była taka historia w tej rundzie, gdzie wróciliśmy po pandemii, że graliśmy długo po czerwonej kartce i daliśmy radę trzy dni później zagrać dobre spotkanie. Jestem przekonany, że teraz będzie tak samo. Nie będziemy kalkulować w Lubinie – dodał.

– Wisła Kraków nigdy nie będzie grała w “spacerowym tempie”, bo zrobimy wszystko, by było ono wysokie i żeby pokazać tempo Ekstraklasy. Jesteśmy na poziomie zawodowym, a piłkarze uwielbiają grać co dwa-trzy dni. Po to pracowaliśmy wcześniej, by z takim obciążeniem dać sobie radę. Tym bardziej w końcówce sezonu, a my chcemy być zapamiętani nie tylko z tego, że zrealizowaliśmy cel będąc w bardzo trudnej sytuacji, ale doskonale wiemy, że jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz i chcemy w tym ostatnim tygodniu, w tych dwóch meczach dać dobre wrażenie. Również piłkarskie, z przygotowaniem fizycznym, dlatego – jak już powiedziałem wcześniej – nie będziemy kalkulować. Postaramy się to tak poukładać, żeby było optymalnie. I piłkarsko i fizycznie, żeby to dobrze wyglądało – zapewnił Skowronek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…