Skowronek: Po wyrównującej bramce cierpieliśmy

sports news

– Zagraliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie, tak jak chcieliśmy i tak jak trenowaliśmy. Mieliśmy konkretne zadania, z których bardzo dobrze się wywiązywaliśmy. To zaprocentowało tym, że objęliśmy prowadzenie. Jednak na obecnego wicemistrza Polski, a kandydata na mistrza, to było za mało – powiedział po meczu z Legią Warszawa (1:3), trener Wisły Kraków, Artur Skowronek.

– Widać było, że po bramce wyrównującej, strzelonej przez Legię, mocno cierpieliśmy. Od 60 do 80 minuty biegaliśmy po boisku bez piłki. Kosztowało to nas bardzo dużo energii. Jednak nie poddaliśmy się. Po bramce, która nie została uznana, otrzymaliśmy bodziec do walki i staraliśmy się zdobyć kontaktową bramkę – podsumował 38-letni szkoleniowiec.

– Oczywiście jesteśmy smutni, bo drugi raz przegrywamy, ale były to porażki z bardzo silnymi przeciwnikami. Przegraliśmy z mistrzem i wicemistrzem Polski. Musimy z pokorą przyjąć porażkę i ją szybko przetrawić. W środę będziemy mieli kolejną szansę na rewanż. Ze spotkania z Legią można wyciągnąć kilka pozytywnych rzeczy. Mocno wierzę w moich piłkarzy. Przegraliśmy dwa mecze, ale mamy przed sobą dziewięć kolejnych, w których będziemy musieli punktować, a wtedy zrealizujemy nasz cel – zakończył Skowronek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.