Skrzydlewski: Wraca u nas walka o skład

sports news

– Nie zakończyliśmy jeszcze kompletowania drużyny. Będzie jakaś niespodzianka dla kibiców – wyznał Witold Skrzydlewski dla oficjalnego serwisu Orła Łódź.

– Będziemy mieć w kadrze dziesięciu seniorów i tak naprawdę każdy z nich mógłby być liderem. W tej chwili trudno przewidzieć, który wystąpi w tej roli – podkreślił prezes klubu z centralnej Polski.

Kadra Orła Łódź w najbliższych dniach powiększy się jeszcze o jednego zawodnika. Nie jest jednak przesądzone, że będzie nim Polak.

– Nie będzie to lider, bo ktoś taki nie jest nam potrzebny. Jeśli wszyscy będą punktować na podobnym poziomie, to mecze będą wygrane – przyznał sternik Orła.

– Kiedyś słyszałem, że większa liczba zawodników psuje atmosferę. U nas wraca jednak walka o skład. Rywalizacja będzie zarówno wśród seniorów jak i młodzieżowców – podsumował Witold Skrzydlewski.

(za orzel.lodz.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.