Śląsk Wrocław – Arka Gdynia – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Śląsk Wrocław – Arka Gdynia, czyli siódme spotkanie trzynastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Śląsk przed tym pojedynkiem z dorobkiem osiemnastu punktów zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Arka zgromadziła zaledwie osiem punktów i plasuje się na przedostatniej pozycji.

My w tym meczu stawiamy na powyżej 2.5 gola. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy w nim ile goli pada we Wrocławiu w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w sześciu takich spotkaniach strzelano średnio aż 3.17 gola na mecz. Do tego w pięćdziesięciu procentach meczów pokrywana była linia 2.5 gola. Zerknijmy jeszcze na wyniki Arki podczas niedzielnych i wyjazdowych pojedynków.

 

Typy na dziś

Tutaj z golami jest już gorzej, bo średnio padały 2.6 bramki na mecz. Tylko w dwóch takich spotkaniach kibice oglądali więcej niż dwa trafienia.

Dodajmy jeszcze, że w niedzielnych meczach, które sędziował Piotr Lasyk strzelano 2.89 gola na mecz.

W związku z tym typujemy, że w meczu Śląska z Arką padną więcej niż dwie bramki.

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.87.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.