Wisła Płock – Jagiellonia Białystok – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Wisła Płock – Jagiellonia Białystok, czyli szóste spotkanie trzynastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Wisła przed tym pojedynkiem z 22 punktami zajmuje czwarte miejsce w tabeli i jeśli dziś wygra awansuje na fotel lidera. Jagiellonia ma o dwa punkty mniej, co daje jej na tę chwilę szóstą pozycję.

My typujemy, że w tym spotkaniu padną mniej niż trzy bramki, gdyż tak nam podpowiada nasz system statystyk. Zaglądamy do niego i sprawdzamy ile goli pada w Płocku w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

System zwrócił nam pięć takich meczów, w których średnio strzelano 2.4 gola na mecz. W trzech spotkaniach była pokrywana linia 2.5 gola. Sprawdźmy jeszcze statystyki Jagiellonii.

Typy na dziś

Tutaj również otrzymujemy tendencję underową, bo w dziesięciu meczach padało średnio 2.3 gola na mecz. Tylko w trzech z nich kibice widzieli więcej niż dwie bramki.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Wisły Płock z Jagiellonią padną mniej niż trzy gole.

Wisła Płock – Jagiellonia Białystok, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.95.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.