Śląsk i Wisła Płock zagrają sparingi z Odrą Opole

sports news

Siedem sparingów oraz tygodniowe zgrupowanie zaplanowano piłkarzom Odry Opole przed rozpoczęciem nowego sezonu – poinformował pierwszoligowiec na swojej oficjalnej stronie.

Formę podopiecznych Mariusza Rumaka w nadchodzącym okresie przygotowawczym sprawdzą Śląsk Wrocław i Wisła Płock, rywalizujące w LOTTO Ekstraklasie.

Dwa sparingi odbędą się też z przyszłymi ligowymi rywalami, czyli spadkowiczem Miedzią Legnica oraz beniaminkiem PGE GKS-em Bełchatów.

Podopieczni Rumaka zmierzą się też z drugoligowym Górnikiem Polkowice oraz trzecioligowym Ruchem Zdzieszowice. Jeden z rywali pozostaje jeszcze do ustalenia. Od 9 do 16 lipca drużyna przebywać będzie na zgrupowaniu w Szamotułach.

(za odraopole.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.