Slaven Bilić: Nie jestem zadowolony z losowania

Szkoleniowiec West Hamu United, Slaven Bilić przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nie jest zadowolony z wyników losowania The Emirates FA Cup. Młoty w 1/16 finału zmierzą się z prowadzonym przez Juergena Kloppa Liverpoolem.

W poprzedniej rundzie ekipa z Upton Park wyeliminowała drugoligowy Wolverhampton Wanderers. Gola na wagę awansu strzelił w samej końcówce rywalizacji 30-letni napastnik Nikica Jelavić.

– Nie jestem zadowolony z losowania. Los przyporządkował nam Liverpool i to na dodatek na wyjeździe. Nie da się ukryć, iż nie mogliśmy gorzej trafić – powiedział były opiekun tureckiego Besiktasu, cytowany przez “Liverpool Echo”.

– Z Pucharem Anglii wiążemy spore nadzieje, tak więc nie możemy już się doczekać rywalizacji na Anfield. To z całą pewnością będzie wielkie piłkarskie wydarzenie – kontynuował Slaven Bilić.

– Na pewno wystawimy najmocniejszą jedenastkę na ten mecz, choć muszę zaznaczyć, iż dokonam kilku zmian. Mamy bowiem w szerokim składzie szesnastu zawodników, którzy prezentują formę uprawniającą ich do gry w ważnych spotkaniach – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…