Smalling: Zabrakło nam tylko gola

sports news

Manchester United przegrał u siebie z FC Barceloną 0:1 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Chris Smalling, obrońca „Czerwonych Diabłów”, żałował, że jego zespół nie zdobył choćby jednej bramki w starciu na Old Trafford.

– Trzymaliśmy się naszego planu gry na ten mecz. Zabrakło nam tylko gola – powiedział Smalling, cytowany przez „UEFA.com”.

Wiedzieliśmy, że musimy zagrać na takiej intensywności, do której zawodnicy Barcelony nie są przyzwyczajeni w każdym swoim meczu – dodał.

– Mieliśmy okres w pierwszej połowie, kiedy na nich nacisnęliśmy. Potem wyglądaliśmy na trochę nerwowych, ale następnie znów ich zaatakowaliśmy. Zneutralizowaliśmy ich, zwłaszcza w pierwszej połowie, choć to w niej zdobyli bramkę – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.