Smektała wystąpi w GP Polski, Kubera i Karczmarz rezerwowymi w Warszawie

sports news

Bartosz Smektała otrzymał dziką kartę na turniej Grand Prix Polski w Warszawie – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Turniej na Stadionie Narodowym, otwierający zmagania żużlowej elity globu, odbędzie się 18 maja.

20-letni zasłużył sobie na wyróżnienie po zwycięstwie w cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów jesienią w ubiegłym roku. Wtedy także drugi raz z rzędu triumfował z Fogo Unią Leszno w PGE Ekstralidze.

Urodzony w Śremie zawodnik, oprócz wielkopolskich „Byków”, reprezentuje również Vastervik Speedway w szwedzkiej Elitserien.

Rezerwowymi podczas GP Polski w Warszawie zostali mianowani Dominik Kubera i Rafał Karczmarz. Sędzią turnieju będzie Krister Gardell ze Szwecji.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.