Smółka: Porażkę biorę na siebie

sports news

– Niestety boisko nam nie sprzyjało, dlatego uprościliśmy grę. Porażkę biorę na siebie – powiedział Zbigniew Smółka podczas konferencji prasowej.

Arka Gdynia przegrała u siebie z Koroną Kielce 1:2 (0:2) w niedzielnym meczu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zbigniew Smółka wyjawił po tym starciu, że bierze odpowiedzialność za porażkę swojego zespołu.

– Niestety boisko nam nie sprzyjało, dlatego uprościliśmy grę. Dobra okazała się zmiana Rafała Siemaszki, który udowodnił dziś swoją wysoką formę bramkę. Niestety na więcej Korona nam nie pozwoliła. W tych warunkach, ciężko nam było wykonywać nasz styl. Cały czas przygotowujemy się do gry w piłkę. Porażkę biorę na siebie – ocenił trener Arki.

– Wierzę, że niedługo piłka się obroni i udowodnimy to, że ma obrany przez nas plan ma sens. Będziemy dalej szli w założonym przez siebie kierunku, bo były też i dobre momenty. Mieliśmy zbyt dużo bojaźni, gdy przeciwnik dochodził do stałych fragmentów gry. Bardzo dużo tego ćwiczyliśmy – dodał 46-latek.

Gdynianie mają na koncie 25 punktów i zajmują 11. miejsce w ligowej tabeli. W następnym tygodniu zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec.

(za arka.gdynia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.