Smyła: Znamy swoją wartość i mamy motywację

sports news

Trener Korony Kielce Mirosław Smyła mobilizuje swoich podopiecznych przed konfrontacją z Wisłą Płock w ramach dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy.

„Nafciarze” po czterech zwycięstwach z rzędu awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

– Przyjeżdżają do nas w roli faworytów. Znają swoją wartość, tym bardziej mamy motywację, żeby powalczyć. Gramy u siebie, Korona Kielce jest domem, który trzeba chronić i będziemy o niego walczyć – podkreślił Smyła.

– Cieszy to, że kilku zawodników, w tym Jakub Żubrowski, który jest już w pełni sił i do dyspozycji, daje nam to pole do manewru. Jest za wcześnie, by powiedzieć, kto będzie grał, ale pierwsi o tym dowiedzą się piłkarze. Poszerzają się możliwości w ustawieniu zespołu, a to są te aspekty, które przez dwa tygodnie chcieliśmy doszlifować oraz mieć warunki do rotowania drużyną, aby przeciwstawić się ekipie, która święci triumfy w lidze – zaznaczył opiekun Korony.

– Nie chcę podawać informacji i przyczyny naszej postawy w Łodzi, ale to nie tak miało wyglądać. Gramy u siebie, więc nieważne co się wydarzy, kibice chcą obejrzeć walkę, którą my pragniemy zapewnić. Taki jest nasz obowiązek oraz zawód i to musimy im dać. Sam pomysł na grę? Poczekajmy do soboty – podsumował Smyła.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.