Sobolewski: Nie potrafimy przycisnąć rywala

sports news

– Kolejny raz nie udało nam się wygrać spotkania u siebie. Od restartu rozgrywek mamy trzy mecze, w których prowadzimy, ale nie udaje nam się utrzymać korzystnego wyniku. Nie potrafimy przycisnąć rywala, aby podwyższyć nasze prowadzenie – powiedział po przegranym meczu ze Śląskiem Wrocław (1:2), trener Wisły Płock, Radosław Sobolewski.

– Teraz musimy skoncentrować się nad naszą regeneracją i nad kolejnym meczem, już w niedzielę z Cracovią – dodał szkoleniowiec Nafciarzy.

– Nie zgadzam się z tym, że zespól jest źle przygotowany pod względem fizycznym. Wiem, że jak się przegrywa, to lepiej milczeć, ale chciałbym zwrócić uwagę na statystyki. Dzisiaj biegaliśmy więcej od przeciwnika – podsumował środowe spotkanie trener Wisły.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.