Sobolewski: Trzy punkty bardzo cieszą

sports news

– Bardzo cieszą trzy punkty. W kolejnym meczu nie straciliśmy bramki, to na pewno jest godne pochwały. Podobało mi się nastawienie piłkarzy. Przed meczem słyszałem opinie, że jest to mało istotne spotkanie. W Ekstraklasie nie ma takich meczów. Naszym zadaniem jest dać z siebie wszystko w każdym meczu – powiedział na konferencji po wygranym 1:0 meczu z Zagłębiem Lubin, trener Wisły Płock, Radosław Sobolewski.

– Wokół Huberta Adamczyka było ostatnio sporo zawirowań. Podjąłem więc decyzję, aby zaczął on na ławce i skorzystałem z gry innego zawodnika – dodał Sobolewski.

– Piotrek Tomasik dość mocno ucierpiał, ma problem ze stawem skokowym. Chcemy jak najszybciej zrobić badania – zakończył szkoleniowiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…