Sobolewski: Wszystko co dobre, gdzieś nam się rozeszło

sports news

Trener Wisły Płock Radosław Sobolewski był mocno rozczarowany przegraną w Lubinie z miejscowym Zagłębiem 0:5 (0:3) w piątkowym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy.

Zespół z Mazowsza doznał w ten sposób czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na dwunastą lokatę w klasyfikacji.

– Spotykamy się w zupełnie odmiennych nastrojach niż ostatnio – wyznał Sobolewski dla oficjalnego serwisu klubu z Płocka.

– Jak można skomentować porażkę 0:5? Powiedzieć, że był to słaby mecz w naszym wykonaniu, to nic nie powiedzieć – podkreślił opiekun “Nafciarzy”.

– To za co chwaliłem chłopaków poprzednio, gdzieś nam się rozeszło i bardzo żałujemy, że ten mecz potoczył się dla nas w ten sposób – podsumował Sobolewski.

(za wisla-plock.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…