Solskjaer: To był duży krok w tył

sports news
Oceń

Manchester United nie awansował do półfinału Pucharu Anglii. „Czerwone Diabły” w ćwierćfinale przegrały na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers FC 1:2.


– Zaczęliśmy mecz w zbyt wolnym tempie. Graliśmy w taki sposób, który pasował przeciwnikom. Nie wykorzystywaliśmy posiadania piłki, nie graliśmy odpowiednio szybko, dlatego jesteśmy rozczarowani – powiedział Solskjaer, cytowany przez „BBC”.

– Brakowało nam jakości w ofensywnej grze pod bramką rywala. Nie graliśmy kombinacyjnie. Mieliśmy przewagę w pierwszej połowie, ale utrzymanie przy piłce nam w niczym nie pomagało. Traciliśmy futbolówkę i pozwalaliśmy przeciwnikom wyprowadzać kontrataki – dodał Norweg.

– To był duży krok w tył. Zwłaszcza pod względem jakości naszej gry i podań – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB

Kupon na sobotę 23.03. z kursem 4.24. https://t.co/y24XN6ZjJI #betting

Overy na sobotę 23.03. https://t.co/PlDGGqmN39 #betting

Pewniaki na sobotę 23.03. https://t.co/SsV5t1OuFx #betting

Load More…