Solskjaer: To był duży krok w tył

sports news
Oceń

Manchester United nie awansował do półfinału Pucharu Anglii. „Czerwone Diabły” w ćwierćfinale przegrały na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers FC 1:2.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

– Zaczęliśmy mecz w zbyt wolnym tempie. Graliśmy w taki sposób, który pasował przeciwnikom. Nie wykorzystywaliśmy posiadania piłki, nie graliśmy odpowiednio szybko, dlatego jesteśmy rozczarowani – powiedział Solskjaer, cytowany przez „BBC”.

– Brakowało nam jakości w ofensywnej grze pod bramką rywala. Nie graliśmy kombinacyjnie. Mieliśmy przewagę w pierwszej połowie, ale utrzymanie przy piłce nam w niczym nie pomagało. Traciliśmy futbolówkę i pozwalaliśmy przeciwnikom wyprowadzać kontrataki – dodał Norweg.

– To był duży krok w tył. Zwłaszcza pod względem jakości naszej gry i podań – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB