Solskjaer: Zabrakło nam jakości w kluczowych momentach

sports news

Manchester United przegrał na wyjeździe z West Hamem United 0:2 w niedzielnym meczu Premier League. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer „Czerwonych Diabłów”, powiedział, że jego zespół był gorszy do „Młotów” w kluczowych momentach spotkania.


– Jestem bardzo rozczarowany. Zawsze jest się rozczarowanym, kiedy się przegrywa. To było spotkanie, które mogliśmy wygrać. Kiedy wrócimy do siebie, to jeszcze raz je dokładnie przeanalizujemy. W tym momencie jesteśmy wyczerpani – powiedział Solskjaer w rozmowie z „BBC”.

– Kluczowe momenty były przeciwko nam. Mieliśmy kilka świetnych akcji. Zabrakło nam jednak jakości w tych ważnych momentach. Jeśli w Premier League ich nie wykorzystasz, to nie zdobędziesz punktów. One były na korzyść rywali i musimy to zaakceptować – dodał Norweg.

Drużyna z Old Trafford zajmuje ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zagra u siebie z Arsenalem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB