Sousa: Najlepszą formą obrony jest atak

ACF Fiorentina pokonała w niedzielę Inter Mediolan 2:1 w 25. kolejce Serie A. Trener “Violi”, Paulo Sousa przyznał po meczu, że jego drużyna odniosła zasłużone zwycięstwo.

– Widzę, że mój zespół jest dojrzalszy i posiada wielki charakter. Jestem zadowolony z wygranej, ponieważ doda nam ona pewności siebie – powiedział 45-latek w rozmowie z “Mediaset Premium”.

– Inter ma znakomitego bramkarza, który w tym sezonie wielokrotnie ratował swoją drużynę. W pierwszej połowie popisał się świetnymi interwencjami, ale zawsze mówię, że najlepszą formą obrony jest atak i posiadanie piłki. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo – kontynuował.

– Wszystkie mecze są ważne, jednak najbardziej liczą się starcia z zespołami posiadającymi silne składy. Radzimy sobie bardzo dobrze i chcemy utrzymać tę dyspozycję, aby nadal sprawiać radość kibicom – podsumował.

“Viola” zajmuje aktualnie trzecią pozycję w Serie A. W czwartek podejmie u siebie Tottenham Hotspur w pierwszym meczu 1/16 Ligi Europy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…