Southgate: Musimy być przygotowani do gry przy wrogiej atmosferze

sports news

Anglia zagra na wyjeździe z Czarnogóra w poniedziałkowym meczu Grupy A eliminacji mistrzostw świata. Gareth Southgate, selekcjoner „Synów Albionu”, powiedział, że kluczem będzie mądra i zdyscyplinowana gra jego podopiecznych.

– Wiem, jaką pasję mają ich kibice wobec swojej drużyny narodowej. To dodaje ich zespołowi ogromnej energii – powiedział Southgate, cytowany przez „BBC”.

– Musimy zagrać z odpowiednią dyscypliną. Trzeba skoncentrować się na tym, aby atmosfera nie miała na to żadnego wpływu – podkreślił.

– Jesteśmy tutaj w roli gości i musimy z szacunkiem wypowiadać się o rywalach. Nasi zawodnicy muszą być przygotowani do gry przy wrogiej atmosferze – dodał.

– Nie mam jednak zawahania, aby postawić na młodych zawodników. To jest część ich nauki, aby byli w drużynie i przystosowali się do gry w każdych warunkach – stwierdził.

Anglicy swój pierwszy mecz wygrali 5:0 z Czechami. Natomiast Czarnogóra zremisowała na wyjeździe z Bułgarią.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.