Sparing: Zagłębie Lubin przegrało z Sigmą Ołomuniec

sports news

W rozegranym w Belek sparingu Zagłębie Lubin przegrało z czeską Sigmą Ołomuniec 1:2. „Miedziowi” przebywają w Turcji na zgrupowaniu.

Bramkę dla polskiego zespołu strzelił Łukasz Poręba w 82. minucie. Wychowanek Zagłębia dobił skutecznie strzał Damjana Bohara.

Wcześniej prowadzenie Sigmie zapewnił Martin Nespor, który w przeszłości był graczem „Miedziowych”. Napastnik wykończył akcję całego zespołu. Czeska drużyna zwycięstwo zapewniła sobie w 89. minucie za sprawą Milana Lalkovicia.

Sigma mogła wygrać wyżej, ale tuż przed upływem godziny gry rzutu karnego nie wykorzystał Vaclav Pilar. Jego uderzenie obronił debiutujący w bramce Zagłębia 16- letni Kacper Bieszczad.

* * * * * *
Zagłębie Lubin – Sigma Ołomuniec 1:2 (0:1)
Bramki: Poręba 82 – Nespor 21, Lalković 89.

Zagłębie Lubin: Kuchta (46. Bieszczad) – Kopacz (46. Tosik), Piątkowski (46. Oko), Dąbrowski (29. Guldan), Balić (46. Dziwniel) – Szysz (46. Pawłowski), Matuszczyk (46. Mucha), Slisz (46. Janoszka, 69. Poręba), 8. Łukasz Poręba (46. Starzyński), Sirotow (46. Bohar) – Tuszyński (46. Mares).

(za:zaglebie.com).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.