Sporting Lizbona pozyskał Luisa Neto

sports news

Luis Neto od lipca będzie piłkarzem Sportingu Lizbona – poinformowali osiemnastokrotni mistrzowie Portugalii na swojej oficjalnej stronie.

30-letni obrońca związał się z popularnymi „Lwami” trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Wychowanek Varzim SC do 1 lipca pozostanie jeszcze w Zenicie Sankt Petersburg, gdzie spędzi w sumie sześć sezonów. Dotychczas w koszulce klubu znad Newy, który prowadzi w tabeli rosyjskiej Priemjer Ligi, zaliczył 151 spotkań. Zdobył w nich jedną bramkę.

Luis Neto na swoim koncie ma dziewiętnaście występów w kadrze Portugalii.

Sporting Lizbona zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli Primeira Ligi. „Lwy” tracą trzy punkty do trzeciego w klasyfikacji Sportingu Braga.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.