„Sroki” mają nadzieję sfinalizować przedłużenie kontraktu z Rafą Benitezem

sports news

Rafa Benitez ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Newcastle United. „Sroki” mają nadzieję, że w najbliższych dwóch tygodniach zostanie sfinalizowanie przedłużenie umowy z menedżerem – donosi „The Chronicle”.

Obie strony są chętne, aby dalej ze sobą współpracować. Rozmowy na temat warunków nowego kontraktu trwają już od ponad miesiąca, ale cały czas nie doszło do złożenia podpisów.

Według doniesień, klub z St James’ Park liczy, że w najbliższych dwóch tygodniach dojdzie do finalizacji negocjacji. Menedżer chce uzyskać zapewnienia, że jego zespół będzie mógł być odpowiednio wzmacniany w kolejnych okienkach transferowych.

„Sroki” zajmują 15. miejsce w tabeli Premier League. Nad strefą spadkową mają 10 punktów przewagi. W najbliższej kolejce zmierzą się u siebie z Southampton FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.