“SSC Napoli najbardziej konkretne w sprawie Almendry”

sports news

Włodarze Boca Juniors potwierdzili, że SSC Napoli złożyło najbardziej konkretną ofertę pozyskania Agustina Almendry.

19-letni środkowy pomocnik od ponad roku był na radarze klubu z Kampanii.

Pięciokrotny młodzieżowy reprezentant Argentyny w tym sezonie zaliczył dziewiętnaście spotkań w koszulce słynnego zespołu z Buenos Aires. Zdobył w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

– Mamy kilka propozycji transferu Almendry, ale SSC Napoli złożyło dotychczas najbardziej konkretną ofertę – ujawnił stacji “Radio La Red” prezes Boca Juniors Daniel Angelici.

– Analizujemy wszystkie propozycję i to jest bardzo prawdopodobne, ze Agustin odejdzie – dodał sternik słynnego klubu z Buenos Aires.

Wartość transferu Almendry, którym interesują się również Inter Mediolan, PSG i Valencia CF, wycenia się na 25 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…