SSC Napoli walczy o nastolatka z Fenerbahce SK

sports news

SSC Napoli chce wzmocnić swoją linię pomocy. Klub ze Stadio San Paolo interesuje się Eljifem Elmasem z Fenerbahce SK – donosi „Sky Sport Italia”.

19-latek jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w Turcji. W tym sezonie był kluczowym piłkarzem swojej drużyny.

„Sky Sport Italia” donosi, że powalczyć o niego chce latem SSC Napoli. Bardzo mocno interesuje się nim także Lazio Rzym, które monitoruje gracza z Macedonii Północnej już od dłuższego czasu.

Eljif Elmas w sezonie 2018/19 wystąpił w 39 meczach Fenerbahce SK we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich trzy gole. Jego kontrakt z tureckim klubem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.