Staszewski: Końcówka meczu kompletnie nam nie wyszła

sports news

Trener Arged Malesa Ostrovii Mariusz Staszewski przyjął z pokorą wysoką porażkę w Gorzowie z miejscową Stalą 30:60 w pierwszym meczu barażowym o PGE Ekstraligę. Rewanż odbędzie się w najbliższą niedzielę na torze finalisty Nice 1. Ligi Żużlowej.

– Końcówka meczu kompletnie nam nie wyszła i odjechali nam, bo z przebiegu meczu śmiało można było zaryzykować, że uzbieramy 36 punktów – wyznał Staszewski w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Wielkopolski.

– Jeśli chodzi o rezerwy taktyczne, one nie szły na Bartosza Zmarzlika, tylko szły na juniora albo na Petera Kildemanda, bo próbowałem ratować remis w tych wyścigach.
Trzeba było spojrzeć szerzej. My przyjechaliśmy do Gorzowa po jak najniższą przegraną. Do pewnego momentu nam to wychodziło – podkreślił opiekun pierwszoligowca.

– W końcówce najzwyczajniej brakowało nam argumentów. My jesteśmy w Nice 1. Lidze Żużlowej, a oni w PGE Ekstralidze. Niby po starcie dużej różnicy nie było widać, a jednak na mecie pierwsi meldowali się gospodarze. Ta różnica mimo wszystko jest. Sezon dla nas był jednak udany. Pięknie byłoby w ostatnim meczu obronić twierdzę Ostrów – podsumował Staszewski.

(za tzostrovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.