Stawowy: Jako trener, zawiodłem na całej linii

sports news

– Przepraszam kibiców za postawę zespołu. Zawiodłem jako trener na całej linii. Daliśmy się wypunktować, jak bokser na ringu. Jagiellonia nastawiła się na kontrataki i czekała na nas, na swojej połowie boiska. My nie potrafiliśmy się przebić, przez ich zagęszczony blok obronny i graliśmy za wolno – powiedział po przegranym 0:3 meczu z Jagiellonią Białystok, trener ŁKS-u, Wojciech Stawowy.

– Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, która zrobiła po tej kolejce beznadziejna. Będziemy jednak do końca grali i to tak, aby nikt nie musiał się za nas wstydzić – dodał szkoleniowiec łódzkiej drużyny.

– Dziś ułatwiliśmy zadanie Jagiellonii, a bramki jakie straciliśmy, to były prezenty z naszej strony. Natomiast w ofensywnie zabrakło nam dynamiki i szybkości, przez co nie stwarzaliśmy sytuacji podbramkowych – zakończył Stawowy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.