Stefańczyk złożył odwołanie od dyskwalifikacji

sports news

Cezary Stefańczyk złożył odwołanie do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN w sprawie orzeczenia Komisji Ligi z dnia 6 marca 2019 roku – informuje oficjalny serwis Wisły Płock.

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała obrońcę „Nafciarzy” w związku z wydarzeniami z 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Na Stefańczyka nałożono wówczas sześciomiesięczną dyskwalifikację za naruszenie nietykalności sędziego Bartosza Frankowskiego, podczas konfrontacji Wisły Płock z Cracovią (3:2).

Wyrok w sprawie piłkarza zespołu z Mazowsza nie był prawomocny. Stefańczyk po otrzymaniu orzeczenia Komisji Ligi wraz z uzasadnieniem, co miało miejsce 20 marca, złożył więc odwołanie.

(za wisla-plock.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.