Stephan El Shaarawy: Wynik jest trochę rozczarowujący

Reprezentacja Włoch skromnie pokonała w meczu grupy H eliminacji mistrzostw Europy Bułgarię 1:0 (0:0). Tuż po spotkaniu Stephan El Shaarawy przyznał, iż nie jest on zadowolony z ostatecznego rezultatu osiągniętego na Renzo Barbera.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Po ośmiu rozegranych spotkaniach Squadra Azzurra plasuje się na pierwszym miejscu. Na chwilę obecną podopieczni Antonio Conte mają na swoim koncie osiemnaście punktów, trzy więcej aniżeli zajmująca trzecią lokatę Chorwacja.

– Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Stworzyliśmy zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych niż w starciu z Maltą, ale to wstyd, że wygrywamy tylko dlatego, że dobrze wykonaliśmy rzut karny – powiedział Stephan El Shaarawy, cytowany przez „Rai Sport”.

– Selekcjoner powiedział mi, że powinienem grać bardzo blisko obrońców, a gdy będą próbowali mi odebrać piłkę to wówczas mam zagrywać do Antonio Candrevy – kontynuował 22-letni skrzydłowy urodzony w Savona.

– Wynik jest trochę rozczarowujący, ale jestem zadowolony z tego jak zagrałem. Podobała mi się również postawa całego zespołu – dodał reprezentant Włoch, dla którego był to pierwszy występ w kadrze od chwili opuszczenia Mediolanu na rzecz Monako.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB