Stephan El Shaarawy bliski przedłużenia kontraktu z AS Romą

sports news

Stephan El Shaarawy ma do końca czerwca 2020 roku ważny kontrakt z AS Romą. Napastnik jest bardzo bliski przedłużenia umowy – informuje serwis „calciomercato.com”.

Według doniesień strony doszły do porozumienia w sprawie warunków nowego kontraktu. To na być podpisany na pięć lat, a napastnik po jego parafowaniu zarabiać około trzech milionów euro za sezon.

Jeśli zawodnik chciałby odejść, to chętny na jego pozyskanie nie brakuje. Najbardziej interesuje się nim West Ham United, ale wszystko wskazuje na to, że 26-latek zostanie na Stadio Olimpico.

El Shaarawy w obecnym sezonie wystąpił w 25 meczach AS Romy we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich dziewięć goli i zanotował sześć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.