Stłuczona stopa Jacka Holdera. „Wypadek był bardzo groźny”

sports news

Menedżer Get Well Toruń Jacek Frątczak uspokaja kibiców zaniepokojonych upadkiem Jacka Holdera w sobotnim sparingu z KS ROW Rybnik.

Australijczyk zapoznał się z nawierzchnią Motoareny w trzecim swoich wyścigu. Wcześniej dwukrotnie mijał linię mety na trzeciej lokacie.

– Ucierpiała jego stopa. Poczuł ból, ściągnęliśmy mu but i stwierdziliśmy obrzęk. Nie ma jednak co dramatyzować. Jack stłukł prawą stopę – wyznał Frątczak dla „Nowości”.

– Wygląda jednak na to, że nie ma żadnych poważniejszych urazów, w tym złamań. Jest poobijany, ponaciągany, ale lód i dwa dni mniej intensywnego trybu życia powinny sprawić, że już nic złego się nie wydarzy – podkreślił opiekun „Aniołów”.

– Nie ukrywam jednak, że ta sytuacja jest rysą, która kładzie się na treningu. Wypadek był bardzo groźny – dodał menedżer Get Well Toruń.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.