Stoke City ustaliło cenę za Butlanda

sports news

Według informacji dziennika „Daily Telegraph”, włodarze Stoke CIty ustalili cenę, za jaką będą skłonni zgodzić się na transfer Jack’a Butlanda.

W ostatnim czasie zainteresowanie pozyskaniem angielskiego bramkarza wykazują takie zespoły jak AFC Bournemouth oraz Crystal Palace. Władze ekipy „The Potters” zgodzą się na odejście piłkarza, ale za kwotę nie mniejszą niż 30 milionów funtów.

Anglik od 2013 roku jest graczem Stoke City. Występował także w Birmingham City, Leeds United oraz Derby County.

W trwającym sezonie 26-latek rozegrał 43 mecze na boiskach Championship.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.