Stokowiec: Bardziej od Lecha interesuje mnie Lechia

sports news

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec mobilizuje swoich podopiecznych przed konfrontacją z Lechem Poznań w ramach 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Obie drużny dzieli w tabeli aż czternaście punktów na korzyść zespołu z Trójmiasta.

– Jaki to będzie Lech? Mnie interesuje bardziej Lechia. Zajmujemy się swoim podwórkiem. Oczywiście obserwowaliśmy przeciwnika, analizujemy go, jesteśmy gotowi na wszelkie warianty – wyznał Stokowiec dla oficjalnego serwisu klubu z Trójmiasta.

– Najważniejsze jak będzie grała Lechia i co będzie miała do zaoferowania. Nie zamierzamy patrzeć na to, co zrobi Lech, chcemy grać swoją piłkę. W ten sposób podchodzimy do tego meczu – podkreślił opiekun Lechii.

– Chciałbym, żeby drużyny przyjeżdżające do nas, musiały się dostosować do naszej gry. Reagujemy po każdym meczu i niewykluczone są jakieś rotacje, ponieważ po niektórych zawodnikach widać już trudy bieżącego sezonu – podsumował Piotr Stokowiec.

(za lechia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.