Stokowiec: Czujemy się mocni

sports news

Trener Lechii Gdańsk przed meczem z Koroną Kielce przyznał, że jego drużyna czuje się mocna, ale z pokorą podchodzi do każdego spotkania.

– Czujemy się mocni, ale za dużo przeszliśmy w piłce, żeby zachłystywać się pojedynczymi wynikami. Liczą się serie i przekrój całego sezonu – powiedział Piotr Stokowiec, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Trzeba z dużą pokorą podchodzić do kolejnych spotkań. Są mecze pułapki, które wydają się z pozoru proste. Dla drużyn aspirujących do najwyższych lokat są one najtrudniejsze – dodał trener gdańszczan.

Kolejny rywalem Lechii będzie Korona Kielce, która od początku rozgrywek ma sporo problemów i notuje słabe wyniki.

– Ostrożnie podchodzimy do meczu z Koroną. Zdajemy sobie sprawę, że jest to nieobliczalna drużyna, która jest pewną niewiadomą, biorąc pod uwagę choćby to, że jest nowy trener. Zobaczymy, jak to wpłynie na zespół – ocenił Piotr Stokowiec.

(za:lechia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…